Architektūra

 

Kotedžus projektavo vieni geriausių architektų Lietuvoje, todėl projektas pasižymi profesionaliu paprastumu ir išbaigtumu. Tam, kad gyvenimas kotedže Jums būtų komfortiškas, viskas apgalvota iki smulkmenų. Jums neteks sukti galvos kur statyti automobilį, kur įrengti sandėliuką ar skalbyklą.

Kiekvienas kotedžas turi privatų kiemą, lauko terasą, viską, ko gali prireikti norint tiek smagiai praleisti vasaros vakarą su draugais, tiek pasitikti rytą su kava. Mes pasirūpinsime ir gražiai sutvarkyta bendra būsimų kotedžų gyventojų aplinka.

Visa kotedžų teritorija aptverta tvora, įvažiavimas su vartais. Kiekvienas vidinis kiemelis atskirtas, tad juose jausitės tikrais savo namų šeimininkais, turėsite visas galimybes individualiai tvarkytis savo aplinką.

Kiekviename kotedže atvesti miesto tinklai: elektra, dujos, kanalizacija, taip pat įrengta lietaus kanalizacija.

Pastatyti šeši kotedžai, keturi kotedžai - 118 kv.m. ir du po 136 kv.m. gyvenamo ploto, su 2-3 arų žemės sklypais.

Vienas patraukliausių ir optimaliausių - 118 kv.m. kotedžas. Pirmame aukšte bendroje erdvėje suprojektuota 12 kv.m. virtuvė su 12 kv.m. valgomuoju ir 20 kv.m. svetaine, kurioje numatyta vieta židiniui, kad žiemos vakarais galėtumėte mėgautis jaukia židinio skleidžiama šiluma. Dviračiams ir buities daiktams numatyti net 2 sandėliukai pirmame aukšte. Suprojektuotas san.mazgas. Pirmame aukšte įrengta 13 kv.m. arba 20 kv.m. lauko terasa.

Antrame aukšte – vienas erdvus miegamasis 17 kv.m. ir du miegamieji po 12 kv.m., vonios kambarys 9 kv.m. ir skalbykla 4 kv.m.

136 kv. m. kotedžas yra iškirtinis tuo, jog turi 3 aukštą, kuriame yra 35 kv.m. terasa ant stogo, bei 24 kv.m. gyvenamoji erdvė, kurioje galėsite įsirengti pirtį, svečių kambarį ar tiesiog išskirtinį miegamąjį. Terasoje ant stogo turėsite privačią erdvę, kurioje galėsite ne tik degintis, palydėti besileidžiančią saulę, bet ir rengti romantiškas vakarienes.

Nuosavi atostogų namai Jums suteikia laisvę ištrūkti iš namų kai tik užsigeidžia širdis. Išvengdami ilgo planavimo, viešbučių rezervacijų ir sunkių lagaminų tampymo, Jūs galite įkvėpti tyro pajūrio oro, paganyti akis po bekraštes jūros platumas, išgisti malonų jūros ošimą. Jūs įsigyjate ne tik namus, Jūs įsigyjate privatumą, komfortą ir nepriklausomybę.

Galėsite džiaugtis poilsiu nuosavuose namuose Palangoje! 

Turite klausimų? Skambinkite dabar! 8 610 22222