Architektūra

Kuriant „Jūratės namus" didelis dėmesys buvo skiriamas architektūrai. Jūratės namus projektavo vienas iš ryškiausių Lietuvos architektų - Rimas Adomaitis. Žinomas kaip progresyvių idėjų ir puikiai įgyvendintų įvairaus mąsto projektų autorius.

„Jūratės namų" architektūroje buvo siekiama išlaikyti miesto istorinio paveldo bruožus, sujungiant juos su moderniais, dvidešimt pirmo amžiaus sprendimais.

Stengiamės, kad mūsų kompanijos siūlomas būstas ne tik pateisintų pirkėjų lūkesčius, bet juos pranoktų! Mūsų klientai vertina komfortą, kokybę bei estetiką. Todėl architektams buvo iškeltas tikslas - suprojektuoti aukštų standartų atostogoms skirtus namus.

Suprojektuoti: optimalaus dydžio kambariai,  erdvi svetainė kartu su virtuve ir valgomuoju, patogi vonia, ir miegamieji, kuriuos galima lengvai transformuoti į bendra gyvenamą erdvę. Kartu su architektais siekėme maksimaliai naudingai išnaudoti kiekvieną kvadratinį metrą. Manome, kad pasiekėme puikių rezultatų - suprojektuoti racionalūs butai nuo 21 kv.m. iki 63 kv.m.

Terasos bei erdvūs balkonai – neatsiejami atostogų namų atributai. Čia galėsite vakaroti su šeima ir svečiais, mėgautis tyru pajūrio oru.

Pirmų aukštų gyventojų patogumui - atskiri įėjimai į butus.

Dar projektavimo etape nusprendėme, kad statysime tik kokybiškomis, rinkoje patikrintomis, ilgaamžėmis medžiagomis. Mūsų vizija ilgailaikė - siekiame užtikrinti, kad „Jūratės namai" Jums tarnautų ne tik daugelį metų, bet atrodytų visada gerai, net ir po 20 ar 30 metų. 

Dideli mediniai langai gaudys pajūrio saulės spindulius, namams suteikdami daugiau erdvės ir šviesos. Medinius langus įvertins mėgstantys prabangų natūralumą ir jaukumą.

Fasado apdailai naudojamos akmens masės plytelės ir analogiškos apdailos medžiagos pasirinktos dėl puikių savo savybių – tvirtumo, termoizoliacinių ir ventiliacijos rodiklių, bei estetikos.

Kūrėme šiuos namus su didele atsakomybe, vadovaudamiesi aukštais gyvenamosios erdvės planavimo ir statybų standartais. „Jūratės namų" vieta įpareigojo ieškoti profesionalių sprendimų, rinktis tik kokybiškas medžiagas, siekti, jog būstas šiuose namuose būtų aukštos išliekamosios vertės, kad Jums atostogos savuose namuose Palangoje suteiktų ne tik naujos gyvybės kunui, bet puoselėtų dvasią.

Statybų pabaiga: objektas užbaigtas.

Galėsite džiaugtis poilsiu nuosavuose namuose Palangoje! 

 

Turite klausimų? Skambinkite dabar! 8 610 22222