Apie sveikatą Palangoje

Galerija

Ar kada jautėtės taip, tarsi gyvenimas bėga beprasmiškai, greitai pavargstate, atrodo lyg kažko trūksta, kad jaustumėtės laimingas?

Jums trūksta laiko sau, trūksta gryno oro ir sveiko poilsio!

Tiek vasarą, tiek žiemą jūra Jus įkvėps, sustiprins, išvaikys niūrias mintis. Namo grįšite tarsi naujai gimę, su šypsena, jausdami gyvenimo pilnatvę.

Dažnai tiesiog nei nepajuntame kaip gyvenimas mus įsuka į rutiną, kasdieninius rūpesčius...imame ir užmirštame save, užmirštame, jog reikia save pakrauti, sustiprinti. Užtenka vos pora valandų pasivaikščioti pajūriu, ir Jus užlies naujos jėgos, pajausite kvėpavimo lengvumą, o dvi savaitės maudynių jūroje suteiks energijos net pusmečiui.

  • Mineralinės juros druskos suteikia odai ypatingo švelnumo ir elastingumo. O jodo jonai ir druskų garai valo ir suminkština kvėpavimo takus – štai kodėl prie jūros taip lengva kvėpuoti. Be to, gana drėgnas ir labai švarus pajūrio oras teigiamai veikia visą organizmą, stiprina imunitetą.
  • Plaukiojimas jūroje ne tik padeda atsikratyti antsvorio, bet ir gerina sąnarių bei stuburo būklę, didina raumenų elastingumą ir organizmo tonusą, ugdo lankstumą. Kurortologai primygtinai rekomenduoja reguliarų bangų masažą. Jam atlikti tereikia atsigulti pakrantėje ties vandens riba taip, kad bangos, risdamosi per kūną, jį masažuotų.
  • Atostogaujant prie jūros naudingos ne tik maudynės, bet ir pasivaikščiojimai pakrante sparčiu žingsniu – jie stiprina imunitetą. Ši procedūra dar veiksmingesnė dėl smėlio ir smulkaus žvirgždo poveikio aktyviesiems pėdų taškams. Žingsniuoti per drėgną smėlį nelengva, todėl fizinį krūvį patiria beveik visos raumenų grupės.
  • Specialistai teigia, kad jūros vandens sudėtis labai panaši į žmogaus kraujo plazmos ir jame yra beveik visi periodinės Mendelejevo lentelės elementai. Organizmas juos lengvai paima, atgaivina ir normalizuoja odos funkcijas: reguliuoja riebalų liaukų veiklą, aprūpina odą deguonimi, didindami deguonies kiekį ląstelėse, skatina gijimo procesus, grąžina odos vientisumą, gerina kraujotaką, aktyvina enzimus, šalina odos trūkumus, saugo nuo išorės poveikio, mažina patinimus, valo, stabdo senėjimo procesą, stimuliuoja atsinaujinimą, stangrina.  

Atvažiuokite į Palangą! Įsigykite čia savo namus. Mėgaukitės sveiku pajūrio klimatu tiek, kiek geidžia širdis! Įsimeskite kelis drabužius ir tiesiog važiuokite prie jūros į savo namus. Čia Jūsų lauks sava aplinka - Jūsų patogi lova, Jūsų mėgiamas dviratis, Jūsų krištolinės taurės ir vėsus vynas. Be jokio skubėjimo, jokių taisyklių, jokių svetimų raktų, tiesiog savi namai ir viskas taip, kaip norite Jūs.

Mylėkite save, stiprinkite savo sveikatą, ilsėkitės Palangoje dažniau!

 

 

vaikas_web.jpg (zoomed, 388x169)