Apie Palangą

Galerija

Palanga yra ryškus ir gyvybingas Lietuvos kurortas prie Baltijos jūros, kur poilsiautojai atvyksta tiek smagiai pailsėti, tiek sustiprinti sveikatą. Tarp galybės pramogų - naktinių klubų, restoranų, kavinių, barų, kazino, kino teatro ir vasaros estrados rasite ir aibę sveikatinimosi galimybių. Pušynų ir juros apsuptyje yra įrentas 12 km dviračių takas nuo Palangos iki Šventosios. Palangoje rasite žirgyną, teniso kortus, baseinus, spa kompleksus. Tie, kurie nori atsipalaiduoti, gali ramiai vaikštinėti nuostabiuose parkuose ar pajūryje, apsilankyti nuostabaus grožio botanikos sode ar Gintaro muziejuje. Čia nuolat vyksta įvairiausi kutūriniai renginiai – spektakliai, koncertai.

Palanga žymi savo unikalia Basanavičiaus alėja, kuri vasaros metu sausakimša turistų, kurią užpildo muzikos garsai, juokas ir gyvybingas judesys. Alėjos pabaigą vainikuoja 450 m tiltas į jūrą su fantastiška panorama. Kiekvieną vakarą daug romantikų čia palydi įspūdingus saulėlydžius.

Palanga garsi savo auksiniais smėlio paplūdimiais, nuostabiomis kopomis. Švelnus kurorto jūrinis klimatas ir gaivus pušynų oras - padės pagerinti savijautą, suteiks naujų jėgų ir optimizmo. Tai kurortas, kuris atitinka, visų amžiaus grupių žmonių poreikius, jų skonį. Keliautojas, pasirinkęs Palangą, niekada nesuklys.